Astaksantyna

Astaksantyna Oriflame opinie    

Dzisiaj chcę Ci opowiedzieć o najlepszym suplemencie diety jaki Oriflame ma w swojej ofercie a jest nim Astaksantyna. Astaksantyna to silny przeciwutleniacz, Jest środkiem przeciwzapalnym i przeciwbólowym i świetnie regeneruje organizm po wysiłku fizycznym. Astaksantyna pochodzi z Alg. Ostatnimi czasy naukowcy doszli do wniosku (po szeregu eksperymentów), że pstrągi, które płyną w górę rzeki, siłę do tej wędrówki biorą właśnie z astaksantyny. Niedźwiedzie, polujące na pstrągi nie zjadają ich tylko dla tego aby się najeść ale robią to przede wszystkim dlatego, że  w pstrągach jest dużo astaksantyny która daje im siłę, energię na resztę dnia.

Astaksantynę nalży najlepiej spożywać z tłuszczami czyli kwasem omega 3, (który korzystnie wpływa na mózg) dzięki czemu jest najlepiej przyswajana przez organizm.

Zalecam spożywanie Astaksantyny przede wszystkim sportowcom, osobom, u których wysiłek fizyczny to codzienność i każdemu kto che zadbać o swoje zdrowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>